Apartmány Slovinsko

Apartmány Slovinsko

Ubytování ve Slovinsku Apartmány TRIGLAV – Julské Alpy SLOVINSKO

Apartmány TRIGLAV se nacházejí ve Slovinsku, 22 km od Bledu, 12 km od Kranjské Gory a kousek od Itálie a Rakouska – cca 20 km, v 1000 let staré vesnici jménem Dovje u Mojstrany, na konci vesnice v kopci, kde je úplný klid a pohoda na relaxaci.
Dovje a Mojstrana
jsou poslední vesnicí před vstupem do Triglavského národního parku. Náš dům se nachází 800 m od hranice národního parku, 754m nad mořem a z balkonu našeho domu si můžete vychutnat nádherný pohled na nejvyšší horu Julských Alp ve Slovinsku – Triglav (2864 m).

Výhled z apartmánů na Julské Alpy včetně Triglavu
Výhled z apartmánů na Julské Alpy včetně Triglavu – Apartmány Slovinsko

Dovje – Mojstrana jsou dvě nejlepší místa na START pro výstupy do hor v Julských Alpách a Karavankách. Karavanke jsou hory, které se nachází přímo za našimi apartmány Triglav. Tak je možné přímo od nás, bez auta, vystoupit na některé hory v Karavankách, které mají přes 2000m. Triglavský národní park, triglavské doliny Vrata, Kot a Krma, a Julské Alpy jsou určitě ta správná místa, kam se budete rádi vracet. Při všech těchto přírodních krásách bude Vaše dovolená ve Slovinsku nezapomenutelná.

Apartmany Triglav
Apartmany Triglav – Apartmány Slovinsko

Nabízíme ubytování v 7 apartmánech – pro 2,3,4,6 osob. Naše apartmány jsou určeny především párům, rodinám a malým, ale klidným skupinám.
Jelikož bydlíme ve stejném domě, nabízíme též na místě podrobný výklad o možnostech horských výstupů a tur. U nás se na všem domluvíte česky.
Pro větší skupiny zařídíme ubytování v Kranjské Gore v apartmánech, nebo ubytování pokoje + polopenze.