Popis apartmánů

Vyhled z apartmanu Triglav
Vyhled z apartmanu Triglav

Apartmány Triglav Slovinsko Julské Alpy
Máte-li rádi přírodu, žijete s ní a ekologie Vám není cizí, pak jsou apartmány Triglav to pravé místo pro Vaši dovolenou. Nabízíme ubytování v 7 apartmánech – pro 2,3,4,6 osob. Naše apartmány jsou určeny především párům, rodinám a malým, ale klidným skupinám. Pro větší skupiny zařídíme ubytování v Kranjské Gore v apartmánech, nebo ubytování pokoje + polopenze.

Příjezd: po 17.hodine , Odjezd: do 9 hod.

Popis apartmánů

Přízemí
APP/2 je určen pro 2 osoby (pár) – má obývací prostor s rozkládací pohovkou (manželské lůžko – 140 x 190 cm) a kuchyní, koupelna (sprcha, WC) – (apartmám bez balkonu a bez přímého výhledu na hory) – možnost využití venkovního posezení před domem.
Plocha apartmánu = 16 m2

APP/2B je určen pro 2 osoby (pár) nebo pro rodinu (2 dospělí + dítě) – obývací prostor s rozkládací pohovkou (manželské lůžko – 140 x 190 cm) a třetím lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna (sprcha,WC), balkón (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu.
Plocha apartmánu = 25 m2 + balkon 6 m2

APP/4 je určen pro rodinu (max. 4 dospeli) – jedna ložnice s manželskou postelí, kuchyně s jídelnou a obývacím prostorem, kde jsou 2 rozkládací sedačky pro celkem 4 osoby. Koupelna (sprcha,WC), balkon (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu.
Plocha apartmánu = 37 m2 + balkon 6 m2

1. patro
APP/2 je určen pro 2 osoby (pár) – má obývací prostor s rozkládací pohovkou (manželské lůžko – 140 x 190 cm) a kuchyní, koupelna (sprcha, WC) – (apartmám bez balkonu a bez přímého výhledu na hory) – možnost využití venkovního posezení před domem.
Plocha apartmánu = 16 m2

APP/2B je určen pro 2 osoby (pár) nebo pro rodinu (2 dospělí + dítě) – obývací prostor s rozkládací pohovkou (manželské lůžko – 140 x 190 cm) a třetím lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna (sprcha,WC), balkón (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu.
Plocha apartmánu = 25 m2 + balkon 6 m2

APP/4  je určen pro rodinu (max. 4 dospeli) – jedna ložnice s manželskou postelí, kuchyně s jídelnou a obývacím prostorem, kde jsou 2 rozkládací sedačky pro celkem 4 osoby. Koupelna (sprcha,WC), balkon (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu.
Plocha apartmánu = 37 m2 + balkon 6 m2

Podkroví
APP/4-6 je určen pro celkem 6 osob (rodiny nebo přátelé) – 3 oddělené ložnice s manželskými postelemi, 2 koupelny (sprcha,WC), kuchyně s jídelnou a obývacím prostorem. (Tento apartmán nabízíme také pro 4 osoby – za cenu APP/5 : k dispozici dvě ložnice a dvě koupelny). Podkrovní apartmám bez balkonu – možnost využití venkovního posezení před domem
Plocha apartmánu = 45 m2

CENÍK Apartmány Triglav
OBSAZENOST Apartmány Triglav
Další důležité informace:

  1. Apartmány nejsou přizpůsobeny pro invalidy.
  2. V každém apartmánu je možnost připojení na internet.
  3. U nás není možno ubytovat domácí zvířata – BEZ VYJÍMKY
  4. Ve všech apartmánech platí : ZÁKAZ KOUŘENÍ !!