Julské Alpy

Julské Alpy

Julské Alpy – Speciální slevy na ubytování v období od 01.04. do 24.06.2017

Nabízíme Vám akční ceny za ubytování v apartmánech Triglav. Jednotlivé ceny se slevou najdete přímo po zadání termínu v našem online rezervačním systému. Apartmány se nachází v Triglavském národním parku. To Vám umožňuje využít krásné procházky po okolí. Dale jsou k dispozici různé cyklostezky a horské výstupy. Protože se nacházíme v oblasti s ozdravným klimatem jsou naše kraje vhodné pro osoby a děti s dýchacími potížemi.

Dovje a Mojstrana
jsou poslední vesnicí před vstupem do Triglavského národního parku. Náš dům se nachází 800 m od hranice národního parku. Skoro 800m nad mořem. Z balkonu našeho domu si můžete vychutnat nádherný pohled na nejvyšší horu Julských Alp ve Slovinsku – Triglav (2864 m).

Nabízíme ubytování v 7 apartmánech – pro 2,3,4,6 osob. Naše apartmány jsou určeny především párům, rodinám a malým, ale klidným skupinám.

Odkrývejte krásy –  Triglav, Slovinsko

Julské Alpy - Slovinsko - Triglav
Julské Alpy

Popis našich apartmánů najdete zde

Pro zjištění ceny ubytování zadejte prosím termín ‚od/do‘ náš systém Vám ukáže volné apartmány v daném termínu a spočítá přesnou cenu za ubytování. Vaši rezervaci můžete provést ihned online, nebo využijte spodní formulář a napište nám.

Promo kod:Triglav2017

Máte-li jakékoliv další dotazy, kontaktujte nás prosím přes spodní formulář – odpovíme Vám v nejrychlejším možném čase – nejpozději do 24 hodin. (Neobdržíte-li naši odpověď v uvedeném čase, zkontrolujte si prosím svou „Spam“ poštu. Pokud najdete naši odpověď zde, prosím klikněte na odkaz „Není spam“, což pomůže při budoucí komunikaci).

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha