Jarni sleva Julske Alpy Slovinsko

Jarni sleva Julske Alpy Slovinsko

Julské Alpy – Speciální jarní sleva na ubytování v období od 01.04. do 31.05.2017 (min. 3 noci)

Jaro je jedno z nejlepších období v Julských Alpách, kdy se probouzí příroda a rozveseluje nás s neuvěřitelným možstvím jarních květů a na miliony bilych narcisek v Karavankách. Proto Vám nabízíme speciální jarní slevu v termínech ubytování od 1.4. do 31.5.2017, aby jste i Vy sami mohli odkrývat krásy našeho okolí.

Apartmány se nachází v Triglavském národním parku. To Vám umožňuje využít krásné procházky po okolí. Dale jsou k dispozici různé cyklostezky a horské výstupy. Protože se nacházíme v oblasti s ozdravným klimatem jsou naše kraje vhodné pro osoby a děti s dýchacími potížemi.

Dovje a Mojstrana
jsou poslední vesnicí před vstupem do Triglavského národního parku. Náš dům se nachází 800 m od hranice národního parku. Skoro 800m nad mořem. Z balkonu našeho domu si můžete vychutnat nádherný pohled na nejvyšší horu Julských Alp ve Slovinsku – Triglav (2864 m).

Nabízíme ubytování v 7 apartmánech – pro 2,3,4,6 osob. Naše apartmány jsou určeny především párům, rodinám a malým, ale klidným skupinám.

Odkrývejte krásy – Triglav, Slovinsko

Jarni sleva Julske Alpy Slovinsko

Popis našich apartmánů najdete zde

Jarni sleva Julske Alpy Slovinsko

Pro zjištění ceny ubytování zadejte prosím termín ‚od/do‘ náš systém Vám ukáže volné apartmány v daném termínu a spočítá přesnou cenu za ubytování. Vaši rezervaci můžete provést ihned online, nebo využijte spodní formulář a napište nám.

Slevu můžete uplatnit při rezervaci jen na našich stránkách s nasledujícím kodem:JARO2017

Akční cena po slevě:

  • APP/2……………………34€/noc
  • APP/2B………………….48€/noc
  • APP/4…………………….64€/noc
  • APP/6…………………….95€/noc

Máte-li jakékoliv další dotazy, kontaktujte nás prosím přes spodní formulář – odpovíme Vám v nejrychlejším možném čase – nejpozději do 24 hodin. (Neobdržíte-li naši odpověď v uvedeném čase, zkontrolujte si prosím svou „Spam“ poštu. Pokud najdete naši odpověď zde, prosím klikněte na odkaz „Není spam“, což pomůže při budoucí komunikaci).

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha