Activity Julske Alpy

Slovinsko Julske Alpy Ubytovani

Chcete prožít Vaši dovolenou v naší horské oblasti a poznat naše kraje? Apartmány Triglav plně využívají pro svůj běžný provoz sluneční energii. Chcete-li pomoci při obnově přírody a zanechat menší uhlíkovou stopu při prozkoumání světa, můžete uvažovat o pobytu u nás, v ekologicky soběstačných apartmánech Triglav. Slovinsko Julske Alpy Ubytovani

 


Nabízíme ubytování v 7 apartmánech (pro 2 do 6 osob). Každý apartmán má svou vlastní kuchyň a koupelnu + WC. Hosté mají k dispozici Wifi a parking zdarma. Našim hostům jsme po celou dobu jejich pobytu u nás plně k dispozici, bydlíme ve stejném domě. Nabízíme jim veškeré informace o možných tůrách a výletech v českém jazyce.

Slovinsko Julske Alpy Ubytovani

Apartmány se nachází v oblastí s ozdravným klimatem na hranici Triglavského národního parku ve vesnici Dovje. Ta leží 1km od vesnice Mojstrana, 13km od městečka Kranjska Gora a 22 km od města Bled. Tato oblast nabízí nejvhodnější možnosti na výstupy do Julských Alp – výstup na Triglav, nejvyššíhu horu Slovinska (2864m). Je to bezpochyby nejlepší výchozí bod pro pěší výlety po Julských Alpách a Karavankách, včetně Triglavu.

Pro více informací a aktuální ceny, případně akční nabídky,  klikněte na online rezervaci:

 


Popis apartmánů

Back to Top