Ubytovani Julske Alpy

Ubytovani Julske Alpy

Apartmány Triglav se nacházejí v Julských Alpách ve Slovinsku, ve více jak 1000 let staré alpské vesničce Dovje. Vesnice Dovje leží v oblasti Triglavského národního parku a může se pochlubit skoro 300 slunečnými dny v roce, ozdravným klimatem a jedním z nejlepších pohledů na Triglav a Julské Alpy. Vesnice Dovje a Mojstrana jsou nejvhodnější výchozí body pro výstup na Triglav a další horské tůry v Julských Alpách a Karavankách. Do vedlejší vesnice Mojstrany je to jen 1 km, 13 km do Kranjske Gory a 22 km na Bled. Ubytovani Julske Alpy

Ubytování Julské Alpy

V našich apartmánech Triglav nabízíme hostům ubytování v 7 apartmánech a kromě již známých standardních zdravotních opatření (vzdálenost, dezinfekce rukou, …) další opatření:
  • apartmány pouze pro 2 osoby (bez skupin) – odkaz
  • bezkontaktní vstup do domu
  • samostatný vchod pro hosty
  • soukromé uzavřené parkoviště a objekt
  • všem osobám, které nejsou ubytovány a registrovány v našich apartmánech, je fyzicky odepřen přístup
Doufáme, že vám tato dodatečná bezpečnostní opatření pomohou při výběru Vaši příští dovolené u nás.
Každý apartmán má svou vlastní kuchyň a koupelnu + WC. Hosté mají k dispozici Wifi a parking zdarma. Našim hostům jsme po celou dobu jejich pobytu u nás plně k dispozici, bydlíme ve stejném domě. 
Apartmany Triglav
Apartmany jsou určeny pro 2 osoby. Nachazi se v male vesnicce Dovje, ktera je skvelou vychozi pozici pro Vase tury a trasy po nadhernem okoli. Primo za nami se rozprostira pohori Karavanke a pred nami Julske Alpy vcetne Triglavu – nejvyssi hora Julskych Alp ve Slovinsku (2864m). Muzete navstivit vsechny tri doliny, ktere vedou do srdce Julskych Alp – Vrata, Kot a Krma.
Vsechny podrobnosti, informace o turach a trasach dostanete primo u nas na miste ubytovani a to vse v ceskem jazyce. Pro blizsi informace nas kontaktujte.
Apartmany Triglav
Apartmany Triglav
Cena pronájmu závisí na vybraném apartmánu a počtu nocí. Chcete prožít Vaši dovolenou v naší horské oblasti a poznat naše kraje? Pro více informací a aktuální ceny, případně akční nabídky, klikněte na online rezervaci:

 

 

 


 

 

Back to Top