Ubytovani Julske Alpy

Ubytovani Julske Alpy

Apartmány Triglav se nacházejí v Julských Alpách ve Slovinsku, ve více jak 1000 let staré alpské vesničce Dovje. Vesnice Dovje leží v oblasti Triglavského národního parku a může se pochlubit skoro 300 slunečnými dny v roce, ozdravným klimatem a jedním z nejlepších pohledů na Triglav a Julské Alpy. Vesnice Dovje a Mojstrana jsou nejvhodnější výchozí body pro výstup na Triglav a další horské tůry v Julských Alpách a Karavankách. Do vedlejší vesnice Mojstrany je to jen 1 km, 13 km do Kranjske Gory a 22 km na Bled. Ubytovani Julske Alpy

Nabízíme ubytování v 7 apartmánech (pro 2,3,4,6 osob). Každý apartmán má svou vlastní kuchyň a koupelnu + WC. Hosté mají k dispozici Wifi a parking zdarma. Našim hostům jsme po celou dobu jejich pobytu u nás plně k dispozici, bydlíme ve stejném domě. Nabízíme jim veškeré informace o možných tůrách a výletech v českém jazyce.

Chcete prožít Vaši dovolenou v naší horské oblasti a poznat naše kraje? Pro více informací a aktuální ceny, případně akční nabídky,  klikněte na online rezervaci:

 

 

 

Back to Top